Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:32 SKW92583 S1
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:35 04:36  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:38 04:39  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:42 04:42  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:44 04:45  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:47 04:48  
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 04:52 04:52  
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 04:55 04:55  
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 04:57 04:58  
zwiń rozwiń Warszawa Anin 04:59 05:00  
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 05:01 05:02  
zwiń rozwiń Warszawa Radość 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Michalin 05:12 05:12  
zwiń rozwiń Józefów 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Świder 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Otwock 05:20    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się