Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   04:32 KM 19954 RE1
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:37 04:37  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:40 04:41  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 04:47 04:48  
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 05:08 05:09  
zwiń rozwiń Jaktorów 05:13 05:13  
zwiń rozwiń Międzyborów 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Żyrardów 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Sucha Żyrardowska 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Jesionka 05:28 05:28  
zwiń rozwiń Radziwiłłów Mazowiecki 05:31 05:32  
zwiń rozwiń Skierniewice Rawka 05:35 05:36  
zwiń rozwiń Skierniewice 05:40    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się