Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   04:27 SKM95821
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 04:29 04:29  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 04:31 04:31  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 04:33 04:34  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 04:36 04:36  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 04:38 04:38  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 04:40 04:41  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 04:43 04:43  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:45 04:45  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 04:47 04:47  
zwiń rozwiń Sopot 04:49 04:50  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 04:52 04:52  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 04:55 04:55  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 04:57 04:58  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:00 05:00  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:02 05:03  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:07 05:08  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:11 05:12  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:13 05:14  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 05:18 05:19  
zwiń rozwiń Rumia 05:22 05:24  
zwiń rozwiń Reda 05:28 05:29  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 05:32 05:32  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 05:35 05:36  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 05:38 05:38  
zwiń rozwiń Wejherowo 05:41    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się