Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   03:28 SKM97704
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 03:30 03:30  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 03:32 03:32  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 03:35 03:35  
zwiń rozwiń Reda 03:38 03:39  
zwiń rozwiń Rumia 03:43 03:44  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 03:46 03:46  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 03:50 03:50  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 03:52 03:53  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 03:54 03:55  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 03:56 03:57  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 03:59 04:00  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 04:02 04:03  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 04:04 04:05  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 04:07 04:08  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 04:10 04:10  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 04:13 04:13  
zwiń rozwiń Sopot 04:16 04:17  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 04:18 04:19  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:20 04:21  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 04:22 04:23  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 04:25 04:25  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 04:27 04:28  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 04:29 04:31  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 04:33 04:33  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 04:35 04:35  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 04:38 04:39  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 04:41    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się