Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski   05:32 R 77003
zwiń rozwiń Biniew 05:38 05:39  
zwiń rozwiń Bronów 05:43 05:44  
zwiń rozwiń Taczanów 05:47 05:48  
zwiń rozwiń Pleszew 05:52 05:52  
zwiń rozwiń Kotlin 05:57 05:57  
zwiń rozwiń Witaszyce 06:02 06:03  
zwiń rozwiń Jarocin 06:08 06:11  
zwiń rozwiń Mieszków 06:16 06:17  
zwiń rozwiń Chocicza 06:22 06:23  
zwiń rozwiń Solec Wielkopolski 06:26 06:27  
zwiń rozwiń Sulęcinek 06:30 06:30  
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 06:36 06:37  
zwiń rozwiń Pierzchno 06:43 06:43  
zwiń rozwiń Kórnik 06:47 06:47  
zwiń rozwiń Gądki 06:50 06:51  
zwiń rozwiń Poznań Krzesiny 06:56 06:56  
zwiń rozwiń Poznań Starołęka 07:00 07:00  
zwiń rozwiń Poznań Dębina 07:02 07:03  
zwiń rozwiń Poznań Główny 07:07    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • dostęp dla wózków inwalidzkich

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ