Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Skierniewice   03:45 KM 91950 RE1
zwiń rozwiń Skierniewice Rawka 03:50 03:51  
zwiń rozwiń Radziwiłłów Mazowiecki 03:54 03:55  
zwiń rozwiń Jesionka 03:58 03:58  
zwiń rozwiń Sucha Żyrardowska 04:00 04:01  
zwiń rozwiń Żyrardów 04:05 04:06  
zwiń rozwiń Międzyborów 04:09 04:09  
zwiń rozwiń Jaktorów 04:13 04:13  
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 04:17 04:18  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 04:38 04:40  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:45 04:47  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:49 04:50  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:52 04:52  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:54    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się