Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kutno   17:25 L 11368
zwiń rozwiń Witonia 17:35 17:36  
zwiń rozwiń Gawrony 17:42 17:42  
zwiń rozwiń Łęczyca 17:50 17:59  
zwiń rozwiń Sierpów 18:03 18:03  
zwiń rozwiń Ozorków 18:09 18:10  
zwiń rozwiń Ozorków Nowe Miasto 18:12 18:12  
zwiń rozwiń Chociszew 18:17 18:23  
zwiń rozwiń Grotniki 18:29 18:30  
zwiń rozwiń Zgierz Kontrewers 18:34 18:35  
zwiń rozwiń Zgierz Północ 18:38 18:39  
zwiń rozwiń Zgierz Jaracza 18:43 18:43  
zwiń rozwiń Zgierz 18:47 18:48  
zwiń rozwiń Łódź Radogoszcz Zach 18:51 18:52  
zwiń rozwiń Łódź Żabieniec 18:55 18:55  
zwiń rozwiń Łódź Kaliska 18:59    

Dalsze informacje:

  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • klimatyzacja
  • automat biletowy w pociągu
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • bezpłatne Wifi

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ