Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   21:40 R 88824
zwiń rozwiń Szczecin Port Centralny 21:43 21:43  
zwiń rozwiń Szczecin Zdroje 21:51 21:52  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 21:55 21:55 R 88825
zwiń rozwiń Kliniska 22:03 22:04  
zwiń rozwiń Goleniów 22:12 22:13 R 88824
zwiń rozwiń Osina 22:24 22:25  
zwiń rozwiń Nowogard 22:33 22:33  
zwiń rozwiń Płoty 22:49 22:49  
zwiń rozwiń Gryfice 23:00    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się