Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:40 SKW92661 S3  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 04:44 04:45   I/7
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:51 04:53    
zwiń rozwiń Warszawa Praga 04:59 04:59    
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 05:01 05:02    
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 05:04 05:05    
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 05:07 05:08    
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 05:10 05:11    
zwiń rozwiń Legionowo 05:15 05:16    
zwiń rozwiń Legionowo Piaski 05:18 05:18    
zwiń rozwiń Michałów-Reginów 05:20 05:21    
zwiń rozwiń Wieliszew 05:23      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się