Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Racibórz   19:34 KS 44826  
zwiń rozwiń Racibórz Markowice 19:38 19:39    
zwiń rozwiń Nędza 19:44 19:47    
zwiń rozwiń Nędza Wieś 19:50 19:51    
zwiń rozwiń Szymocice 19:54 19:55    
zwiń rozwiń Górki Śląskie 19:59 19:59    
zwiń rozwiń Sumina 20:01 20:02    
zwiń rozwiń Sumina Wieś 20:04 20:04    
zwiń rozwiń Łuków Śląski 20:07 20:07    
zwiń rozwiń Rydułtowy 20:11 20:12    
zwiń rozwiń Rybnik Niewiadom 20:16 20:16    
zwiń rozwiń Rybnik Niedobczyce 20:18 20:19    
zwiń rozwiń Rybnik Towarowy 20:21 20:22    
zwiń rozwiń Rybnik 20:27 20:28    
zwiń rozwiń Rybnik Paruszowiec 20:31 20:31    
zwiń rozwiń Leszczyny 20:37 20:38    
zwiń rozwiń Czerwionka Dębieńsko 20:41 20:42    
zwiń rozwiń Czerwionka 20:44 20:45    
zwiń rozwiń Orzesze Jaśkowice 20:49 20:50    
zwiń rozwiń Orzesze 20:53 20:53    
zwiń rozwiń Łaziska Górne Brada 20:58 20:58    
zwiń rozwiń Łaziska Górne 21:01 21:01    
zwiń rozwiń Mikołów 21:05 21:05    
zwiń rozwiń Mikołów Jamna 21:08 21:09    
zwiń rozwiń Katowice Piotrowice 21:13 21:13    
zwiń rozwiń Katowice Ligota 21:17 21:18    
zwiń rozwiń Katowice Brynów 21:20 21:21    
zwiń rozwiń Katowice 21:25     IV/10

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Koleje Śląskie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się