Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Leszno   16:33 KW 77441
zwiń rozwiń Wilkowice 16:38 16:39  
zwiń rozwiń Krzycko Wielkie 16:45 16:46  
zwiń rozwiń Włoszakowice 16:53 16:53  
zwiń rozwiń Boszkowo 16:59 17:00  
zwiń rozwiń Starkowo 17:03 17:04  
zwiń rozwiń Błotnica 17:07 17:07  
zwiń rozwiń Perkowo 17:11 17:12  
zwiń rozwiń Nowa Wieś Mochy 17:17 17:18  
zwiń rozwiń Nowy Solec 17:20 17:21  
zwiń rozwiń Wroniawy 17:25 17:25  
zwiń rozwiń Nowy Widzim 17:28 17:29  
zwiń rozwiń Wolsztyn 17:34    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • Koleje Wielkopolskie
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się