Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:30 KM 19601 R9  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 04:34 04:35   I/7
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:41 04:42    
zwiń rozwiń Warszawa Praga 04:48 04:48    
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 04:50 04:51    
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 04:53 04:54    
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 04:56 04:57    
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 04:59 05:00    
zwiń rozwiń Legionowo 05:04 05:05    
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 05:07 05:08    
zwiń rozwiń Chotomów 05:10 05:10    
zwiń rozwiń Janówek 05:15 05:15    
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 05:18 05:18    
zwiń rozwiń Modlin 05:22 05:22    
zwiń rozwiń Pomiechówek 05:25 05:26    
zwiń rozwiń Brody Warszawskie 05:29 05:30    
zwiń rozwiń Studzianki Nowe 05:32 05:33    
zwiń rozwiń Nasielsk 05:36      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się