Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Moskva Belorusskaja   11:18 EN 17  
zwiń rozwiń Wjasma 14:10 14:36    
zwiń rozwiń Smolensk 16:28 16:33    
zwiń rozwiń Orscha Central 17:51 18:07    
zwiń rozwiń Minsk-Passajirskii 20:26 20:41    
zwiń rozwiń Brest Central 00:24 02:50    
zwiń rozwiń Brest(Gr)        
zwiń rozwiń Terespol   01:53 EN 409  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   04:14    
zwiń rozwiń Warszawa Centralna   04:25   III/2
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:31    
zwiń rozwiń Katowice   07:20   II/1
zwiń rozwiń Zebrzydowice   08:23    
zwiń rozwiń Zebrzydowice (Gr)        
zwiń rozwiń Bohumin 08:43      
zwiń rozwiń Breclav 10:50      
zwiń rozwiń Wien Hbf 12:27      
zwiń rozwiń Linz Hbf 14:19      
zwiń rozwiń Innsbruck Hbf 20:44      
zwiń rozwiń Bolzano/Bozen 23:53      
zwiń rozwiń Verona Porta Nuova 01:16      
zwiń rozwiń Milano Rogoredo 02:55      
zwiń rozwiń Genova Piazza Principe 04:34      
zwiń rozwiń San Remo 06:44      
zwiń rozwiń Bordighera 06:58      
zwiń rozwiń Ventimiglia 07:10      
zwiń rozwiń Menton 08:08      
zwiń rozwiń Monaco-Monte-Carlo 08:19      
zwiń rozwiń Nice Ville 08:34      

Dalsze informacje:

  • cena globalna
  • pociąg niedostępny w komunikacji krajowej (Terespol --> Katowice)
  • rezerwacja obowiązkowa
  • pociąg tylko z m.sypialnymi
  • wagon restauracyjny (Moskva Belorusskaja --> Brest Central)
  • wagon restauracyjny (Warszawa Wschodnia --> Nice Ville)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się