Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kutno   10:46 KW 17207
zwiń rozwiń Nowe Kutnowskie 10:52 10:52  
zwiń rozwiń Krzewie 10:55 10:56  
zwiń rozwiń Turzynów 11:02 11:02  
zwiń rozwiń Kłodawa 11:08 11:09  
zwiń rozwiń Barłogi 11:16 11:17  
zwiń rozwiń Koło 11:23 11:24  
zwiń rozwiń Budki Nowe 11:28 11:28  
zwiń rozwiń Kramsk 11:32 11:33  
zwiń rozwiń Konin 11:44    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • Koleje Wielkopolskie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się