Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Łódź Kaliska     13:59   L 11413
zwiń rozwiń Lublinek 14:05   14:06    
zwiń rozwiń Pabianice 14:12   14:13    
zwiń rozwiń Chechło 14:16   14:16    
zwiń rozwiń Dobroń 14:20   14:20    
zwiń rozwiń Kolumna 14:24   14:24    
zwiń rozwiń Łask 14:29   14:30    
zwiń rozwiń Borszewice 14:34   14:35    
zwiń rozwiń Zduńska Wola 14:40   14:41    
zwiń rozwiń Męcka Wola 14:45   14:46    
zwiń rozwiń Sieradz Męka 14:49   14:50    
zwiń rozwiń Sieradz Warta 14:52   14:53    
zwiń rozwiń Sieradz 14:55        

Dalsze informacje:

  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • klimatyzacja
  • automat biletowy w pociągu
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się