Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kraków Główny   11:26 IC 35102 KOLBERG
zwiń rozwiń Miechów 11:54 11:55  
zwiń rozwiń Sędziszów 12:12 12:13  
zwiń rozwiń Jędrzejów 12:26 12:27  
zwiń rozwiń Kielce 13:01 13:03  
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 13:38 13:39  
zwiń rozwiń Rożki      
zwiń rozwiń Radom 14:04 14:06  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 15:43 15:46  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 15:50 15:55  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 16:01 16:02  
zwiń rozwiń Legionowo 16:19 16:19  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 16:27 16:27  
zwiń rozwiń Modlin 16:31 16:32  
zwiń rozwiń Ciechanów 16:57 16:58  
zwiń rozwiń Mława 17:12 17:13  
zwiń rozwiń Działdowo 17:22 17:23  
zwiń rozwiń Nidzica 17:40 17:41  
zwiń rozwiń Olsztynek 18:03 18:08  
zwiń rozwiń Olsztyn Zachodni 18:27 18:28  
zwiń rozwiń Olsztyn Główny 18:32    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • wagon gastronomiczny
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • rezerwacja obowiązkowa
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • klimatyzacja
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ