Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   04:57 SKM95709
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 04:59 05:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:02 05:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:04 05:04  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:06 05:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:09 05:09  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:12 05:12  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:16 05:16  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:18 05:18  
zwiń rozwiń Sopot 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:28 05:29  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:31 05:32  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:34 05:35  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:36 05:37  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:40 05:40  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:42 05:42  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:44 05:45  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:46 05:46  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Rumia 05:53 05:54  
zwiń rozwiń Reda 05:58 05:58  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 06:01 06:01  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 06:04 06:05  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Wejherowo 06:10    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się