Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   21:08 TLK18170 UZNAM
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 21:14 21:19  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 21:23 21:24  
zwiń rozwiń Sochaczew 21:56 21:57  
zwiń rozwiń Łowicz Główny 22:19 22:20  
zwiń rozwiń Kutno 22:52 22:53  
zwiń rozwiń Toruń Główny 00:19 00:23  
zwiń rozwiń Gniezno 01:29 01:35  
zwiń rozwiń Poznań Główny 02:09 03:12  
zwiń rozwiń Szamotuły 03:40 03:41  
zwiń rozwiń Wronki 03:56 03:57  
zwiń rozwiń Krzyż 04:22 04:40  
zwiń rozwiń Dobiegniew 05:00 05:01  
zwiń rozwiń Choszczno 05:34 05:35  
zwiń rozwiń Stargard 05:58 05:59  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 06:16 06:17  
zwiń rozwiń Szczecin Główny 06:31 06:39  
zwiń rozwiń Goleniów 07:13 07:21  
zwiń rozwiń Wysoka Kamieńska 07:47 07:52  
zwiń rozwiń Międzyzdroje 08:16 08:21  
zwiń rozwiń Świnoujście 08:33    

Dalsze informacje:

  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą (Poznań Główny --> Świnoujście)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • przewóz przesyłek konduktorskich (Warszawa Wschodnia --> Szczecin Główny)
  • tylko 2 kl.
  • wagon z miejscami do leżenia
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon sypialny

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się