Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Poznań Główny   18:42 R 76930
zwiń rozwiń Poznań Dębiec 18:46 18:47  
zwiń rozwiń Luboń koło Poznania 18:49 18:50  
zwiń rozwiń Puszczykowo 18:54 18:54  
zwiń rozwiń Puszczykówko 18:57 18:57  
zwiń rozwiń Mosina 19:00 19:01  
zwiń rozwiń Drużyna Poznańska 19:04 19:04  
zwiń rozwiń Iłowiec 19:07 19:08  
zwiń rozwiń Czempiń 19:12 19:12  
zwiń rozwiń Oborzyska Stare 19:16 19:16  
zwiń rozwiń Kościan 19:21 19:22  
zwiń rozwiń Przysieka Stara 19:26 19:26  
zwiń rozwiń Stare Bojanowo 19:30 19:30  
zwiń rozwiń Górka Duchowna 19:34 19:34  
zwiń rozwiń Lipno Nowe 19:39 19:40  
zwiń rozwiń Leszno 19:48 19:49  
zwiń rozwiń Rydzyna 19:55 19:56  
zwiń rozwiń Kaczkowo 19:59 19:59  
zwiń rozwiń Bojanowo 20:04 20:04  
zwiń rozwiń Rawicz 20:12 20:13  
zwiń rozwiń Korzeńsko 20:18 20:19  
zwiń rozwiń Garbce 20:22 20:22  
zwiń rozwiń Żmigród 20:26 20:26  
zwiń rozwiń Skokowa 20:33 20:33  
zwiń rozwiń Osola 20:37 20:37  
zwiń rozwiń Oborniki Śląskie 20:41 20:41  
zwiń rozwiń Pęgów 20:46 20:46  
zwiń rozwiń Szewce 20:49 20:50  
zwiń rozwiń Wrocław Świniary 20:52 20:52  
zwiń rozwiń Wrocław Osobowice 20:55 20:56  
zwiń rozwiń Wrocław Różanka 20:59 20:59  
zwiń rozwiń Wrocław Popowice 21:01 21:02  
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 21:03 21:04  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 21:09    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • klimatyzacja
  • dostęp dla wózków inwalidzkich

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się