Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kraków Główny   05:23 TLK37104 PUŁASKI
zwiń rozwiń Miechów 05:51 05:52  
zwiń rozwiń Koniecpol 06:28 06:29  
zwiń rozwiń Częstochowa Stradom 06:57 06:59  
zwiń rozwiń Lubliniec 07:24 07:26  
zwiń rozwiń Olesno Śląskie 07:46 07:47  
zwiń rozwiń Kluczbork 08:01 08:06  
zwiń rozwiń Byczyna Kluczborska 08:16 08:17  
zwiń rozwiń Kępno 08:32 08:33  
zwiń rozwiń Ostrzeszów 08:45 08:46  
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski 09:02 09:06  
zwiń rozwiń Pleszew 09:23 09:24  
zwiń rozwiń Jarocin 09:36 09:37  
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 09:56 10:04  
zwiń rozwiń Poznań Główny 10:26    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • przewóz przesyłek konduktorskich

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się