Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   11:20 TLK84100 ŚWIATOWID
zwiń rozwiń Gryfino 11:37 11:38  
zwiń rozwiń Chojna 12:00 12:01  
zwiń rozwiń Mieszkowice 12:18 12:20  
zwiń rozwiń Kostrzyn 12:47 12:48  
zwiń rozwiń Rzepin 13:20 13:22  
zwiń rozwiń Bytnica 13:47 13:48  
zwiń rozwiń Zielona Góra 14:11 14:13  
zwiń rozwiń Nowa Sól 14:29 14:30  
zwiń rozwiń Bytom Odrzański 14:38 14:39  
zwiń rozwiń Głogów 14:54 14:55  
zwiń rozwiń Rudna Miasto 15:12 15:13  
zwiń rozwiń Ścinawa 15:24 15:25  
zwiń rozwiń Wołów 15:44 15:45  
zwiń rozwiń Brzeg Dolny 15:52 15:53  
zwiń rozwiń Wrocław Kuźniki 16:11 16:12  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 16:20 16:47  
zwiń rozwiń Oława 17:04 17:05  
zwiń rozwiń Brzeg 17:16 17:19  
zwiń rozwiń Opole Główne 17:44 17:47  
zwiń rozwiń Strzelce Opolskie 18:10 18:11  
zwiń rozwiń Gliwice 18:37 18:48  
zwiń rozwiń Zabrze 18:57 18:58  
zwiń rozwiń Katowice 19:17    

Dalsze informacje:

  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • tylko 2 kl.
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się