Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kraków Główny   04:40 TLK31113 HAŃCZA  
zwiń rozwiń Miechów   05:10    
zwiń rozwiń Włoszczowa Północ   05:48    
zwiń rozwiń Opoczno Południe   06:20    
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   07:39    
zwiń rozwiń Warszawa Centralna   07:50   I/5
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   07:58    
zwiń rozwiń Tłuszcz   08:26    
zwiń rozwiń Małkinia   09:09    
zwiń rozwiń Czyżew   09:31    
zwiń rozwiń Szepietowo   09:42    
zwiń rozwiń Łapy   09:59    
zwiń rozwiń Białystok   10:44 TLK 304 HAŃCZA  
zwiń rozwiń Kuźnica Białostocka 11:34 12:34 D 304 HAŃCZA  
zwiń rozwiń Grodno 15:12      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się