Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście     05:37   SKM95713
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:39   05:40    
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:42   05:42    
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:44   05:44    
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:46   05:47    
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:49   05:49    
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:51   05:51    
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:53   05:54    
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:55   05:55    
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:57   05:57    
zwiń rozwiń Sopot 05:59   06:00    
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:02   06:02    
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:05   06:05    
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 06:07   06:08    
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:10   06:10    
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:12   06:13    
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 06:14   06:15    
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 06:17   06:18    
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 06:19   06:20    
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:22   06:23    
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:25   06:25    
zwiń rozwiń Rumia Janowo 06:29   06:29    
zwiń rozwiń Rumia 06:31   06:32    
zwiń rozwiń Reda 06:35   06:36    
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 06:38   06:38    
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 06:41   06:41    
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 06:43   06:44    
zwiń rozwiń Wejherowo 06:46        

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się