Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Poznań Główny   21:51 TLK 7854 BOSMAN
zwiń rozwiń Szamotuły 22:16 22:17  
zwiń rozwiń Wronki 22:29 22:30  
zwiń rozwiń Krzyż 22:51 22:52  
zwiń rozwiń Dobiegniew 23:07 23:08  
zwiń rozwiń Choszczno 23:30 23:31  
zwiń rozwiń Stargard 23:56 23:57  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 00:18 00:19  
zwiń rozwiń Szczecin Główny 00:35    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • tylko 2 kl.
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się