Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   04:37 KM 19370 RE1
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:39 04:39  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:41 04:42  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:44 04:46  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:47 04:48  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 04:51 04:52  
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Jaktorów 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Międzyborów 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Żyrardów 05:29    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się