Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Rzeszów Główny   21:30 R 33705 I/3
zwiń rozwiń Rzeszów Załęże 21:34 21:35   I/1
zwiń rozwiń Strażów 21:38 21:38   I/1
zwiń rozwiń Krzemienica 21:42 21:43   I/1
zwiń rozwiń Łańcut 21:45 21:46   I/1
zwiń rozwiń Głuchów 21:49 21:50   I/1
zwiń rozwiń Kosina 21:53 21:53   I/1
zwiń rozwiń Rogóżno koło Łańcuta 21:56 21:57   I/1
zwiń rozwiń Grzęska 22:01 22:02   I/1
zwiń rozwiń Przeworsk 22:06 22:07   I/1
zwiń rozwiń Pełkinie 22:13 22:13   I/1
zwiń rozwiń Jarosław 22:18 22:20   II/1
zwiń rozwiń Munina 22:25 22:25    
zwiń rozwiń Surochów 22:34 22:34   I/1
zwiń rozwiń Bobrówka 22:42 22:42   I/1
zwiń rozwiń Zagrody 22:46 22:46   I/1
zwiń rozwiń Korzenica 22:49 22:50   I/1
zwiń rozwiń Nowa Grobla 22:57 22:58   I/1
zwiń rozwiń Oleszyce 23:06 23:07   I/1
zwiń rozwiń Lubaczów 23:14 23:14   I/1
zwiń rozwiń Basznia Dolna 23:22 23:23   I/1
zwiń rozwiń Basznia 23:27 23:27   I/1
zwiń rozwiń Horyniec-Zdrój 23:36     I/1

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się