Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Główna   05:00 SKM58821 S2 SPRINTER
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Rumia 05:10 05:10  
zwiń rozwiń Reda 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Wejherowo 05:22 05:23  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 05:27 05:27  
zwiń rozwiń Luzino 05:32 05:33  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 05:37 05:42  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 05:46 05:46  
zwiń rozwiń Godętowo 05:51 05:56  
zwiń rozwiń Lębork Mosty 06:01 06:01  
zwiń rozwiń Lębork 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Leśnice 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Pogorzelice 06:13 06:20  
zwiń rozwiń Potęgowo 06:28 06:29  
zwiń rozwiń Głuszyno Pomorskie 06:33 06:33  
zwiń rozwiń Strzyżyno Słupskie 06:36 06:36  
zwiń rozwiń Damnica 06:41 06:51  
zwiń rozwiń Jezierzyce Słupskie 06:58 06:58  
zwiń rozwiń Słupsk 07:05    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się