Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   18:26 TLK64100 SKRZYCZNE
zwiń rozwiń Oława 18:42 18:43  
zwiń rozwiń Brzeg 18:54 18:55  
zwiń rozwiń Opole Główne 19:21 19:26  
zwiń rozwiń Gogolin 19:48 19:49  
zwiń rozwiń Zdzieszowice 20:01 20:02  
zwiń rozwiń Kędzierzyn-Koźle 20:16 20:24  
zwiń rozwiń Kuźnia Raciborska 20:46 20:47  
zwiń rozwiń Rybnik 21:15 21:26  
zwiń rozwiń Żory 21:45 21:46  
zwiń rozwiń Pszczyna 22:19 22:23  
zwiń rozwiń Czechowice-Dziedzice 22:31 22:32  
zwiń rozwiń Bielsko-Biała Główna 22:43    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • przewóz przesyłek konduktorskich

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się