Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   03:59 KM 19952 RE1  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 04:05 04:10   IV/6
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 04:14 04:16    
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 04:36 04:37    
zwiń rozwiń Jaktorów 04:41 04:41    
zwiń rozwiń Międzyborów 04:45 04:45    
zwiń rozwiń Żyrardów 04:48 04:49    
zwiń rozwiń Sucha Żyrardowska 04:53 04:54    
zwiń rozwiń Jesionka 04:56 04:56    
zwiń rozwiń Radziwiłłów Mazowiecki 04:59 05:00    
zwiń rozwiń Skierniewice Rawka 05:03 05:04    
zwiń rozwiń Skierniewice 05:08      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się