Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:25 SKW92881 S2
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:28 04:29  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:30 04:32  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:37 04:37  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:39 04:40  
zwiń rozwiń Warszawa Rembertów 04:46 04:47  
zwiń rozwiń Warszawa Wesoła 04:51 04:51  
zwiń rozwiń Warszawa Wola Grzybowska 04:53 04:54  
zwiń rozwiń Sulejówek 04:56 04:56  
zwiń rozwiń Sulejówek Miłosna 04:59    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się