Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kraków Główny   06:36 IC 38105 BARBAKAN
zwiń rozwiń Włoszczowa Północ 07:35 07:36  
zwiń rozwiń Opoczno Południe 08:25 08:26  
zwiń rozwiń Radzice      
zwiń rozwiń Tomaszów Mazowiecki 08:52 08:56  
zwiń rozwiń Łódź Widzew 09:27 09:29  
zwiń rozwiń Łódź Chojny 09:36 09:37  
zwiń rozwiń Pabianice 09:54 09:55  
zwiń rozwiń Zduńska Wola 10:18 10:19  
zwiń rozwiń Sieradz 10:30 10:31  
zwiń rozwiń Kalisz 11:02 11:03  
zwiń rozwiń Pleszew 11:35 11:36  
zwiń rozwiń Jarocin 11:48 11:49  
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 12:08 12:09  
zwiń rozwiń Poznań Główny 12:31 12:36  
zwiń rozwiń Szamotuły 13:00 13:01  
zwiń rozwiń Wronki 13:12 13:13  
zwiń rozwiń Krzyż 13:32 13:33  
zwiń rozwiń Choszczno 14:08 14:20  
zwiń rozwiń Stargard 14:42 14:43  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 15:02 15:03  
zwiń rozwiń Szczecin Główny 15:16    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • wagon gastronomiczny
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • rezerwacja obowiązkowa
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • klimatyzacja
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ