Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   17:35 R 66929
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 17:39 17:40 R 66928
zwiń rozwiń Wrocław Nadodrze 17:44 17:45  
zwiń rozwiń Wrocław Sołtysowice 17:49 17:50  
zwiń rozwiń Wrocław Psie Pole 17:53 17:53  
zwiń rozwiń Długołęka 17:58 17:59  
zwiń rozwiń Borowa Oleśnicka 18:04 18:04  
zwiń rozwiń Oleśnica 18:11    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się