Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:05 SKW92581 S1
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:08 04:09  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:10 04:12  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:15 04:15  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:17 04:17  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:19 04:20  
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 04:24 04:25  
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 04:28 04:28  
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 04:30 04:30  
zwiń rozwiń Warszawa Anin 04:32 04:32  
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 04:34 04:34  
zwiń rozwiń Warszawa Radość 04:37 04:37  
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 04:40 04:40  
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 04:42 04:42  
zwiń rozwiń Michalin 04:44 04:44  
zwiń rozwiń Józefów 04:46 04:47  
zwiń rozwiń Świder 04:49 04:49  
zwiń rozwiń Otwock 04:52    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się