Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Katowice   10:28 IC 48110 IV/10
zwiń rozwiń Sosnowiec Główny 10:36 10:37    
zwiń rozwiń Będzin Miasto 10:42 10:43    
zwiń rozwiń Dąbrowa Górnicza 10:47 10:48    
zwiń rozwiń Zawiercie 11:05 11:08    
zwiń rozwiń Myszków 11:16 11:17    
zwiń rozwiń Częstochowa 11:38 11:40    
zwiń rozwiń Radomsko 12:04 12:05    
zwiń rozwiń Piotrków Trybunalski 12:35 12:36    
zwiń rozwiń Łódź Widzew 13:11 13:17    
zwiń rozwiń Łódź Chojny 13:24 13:25    
zwiń rozwiń Pabianice 13:42 13:43    
zwiń rozwiń Zduńska Wola 14:06 14:07    
zwiń rozwiń Sieradz 14:18 14:19    
zwiń rozwiń Kalisz 14:50 14:51    
zwiń rozwiń Pleszew 15:24 15:25    
zwiń rozwiń Jarocin 15:38 15:43    
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 16:04 16:05    
zwiń rozwiń Poznań Główny 16:28 16:39    
zwiń rozwiń Szamotuły 17:04 17:05    
zwiń rozwiń Wronki 17:16 17:17    
zwiń rozwiń Krzyż 17:36 17:37    
zwiń rozwiń Choszczno 18:07 18:08    
zwiń rozwiń Stargard 18:31 18:36    
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 18:55 18:56    
zwiń rozwiń Szczecin Główny 19:08      

Dalsze informacje:

  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • wagon gastronomiczny
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • klimatyzacja
  • PKP Intercity
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się