Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Jelenia Góra   14:54 R 67301
zwiń rozwiń Rybnica 15:04 15:15  
zwiń rozwiń Stara Kamienica 15:21 15:21  
zwiń rozwiń Kwieciszowice 15:26 15:26  
zwiń rozwiń Rębiszów 15:32 15:32  
zwiń rozwiń Młyńsko 15:37 15:38  
zwiń rozwiń Gryfów Śląski 15:45 15:45  
zwiń rozwiń Ubocze 15:49 15:49  
zwiń rozwiń Olszyna Lubańska 15:54 15:54  
zwiń rozwiń Lubań Śląski 16:05 16:22  
zwiń rozwiń Zaręba 16:28 16:29  
zwiń rozwiń Batowice Lubańskie 16:33 16:34  
zwiń rozwiń Mikułowa 16:37 16:38  
zwiń rozwiń Jerzmanki 16:44 16:45  
zwiń rozwiń Zgorzelec 16:52 17:12 R 67300
zwiń rozwiń Zgorzelec Miasto 17:15 17:15  
zwiń rozwiń Jędrzychowice 17:17 17:18  
zwiń rozwiń Lasów 17:22 17:23  
zwiń rozwiń Pieńsk 17:25 17:26  
zwiń rozwiń Węgliniec 17:37 17:42 R 67301
zwiń rozwiń Stary Węgliniec 17:48 17:48  
zwiń rozwiń Jagodzin 17:56 17:57  
zwiń rozwiń Ruszów 18:04 18:05  
zwiń rozwiń Okrąglica 18:10 18:11  
zwiń rozwiń Iłowa Żagańska 18:18 18:19  
zwiń rozwiń Konin Żagański 18:23 18:24  
zwiń rozwiń Jankowa Żagańska 18:26 18:27  
zwiń rozwiń Żary Kunice 18:30 18:30  
zwiń rozwiń Żary 18:35 18:36 R 67300
zwiń rozwiń Lubanice 18:45 18:45  
zwiń rozwiń Bieniów 18:50 18:51  
zwiń rozwiń Nowogród Osiedle 19:01 19:01  
zwiń rozwiń Nowogród Bobrzański 19:04 19:05  
zwiń rozwiń Bogaczów 19:08 19:09  
zwiń rozwiń Koźla Kożuchowska 19:15 19:15  
zwiń rozwiń Letnica 19:18 19:18  
zwiń rozwiń Buchałów 19:23 19:24  
zwiń rozwiń Zielona Góra 19:34    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • autobus szynowy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ