Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Milano Centrale   19:25 R 24962
zwiń rozwiń Milano Porta Garibaldi 19:34 19:35  
zwiń rozwiń Milano Bovisa 19:41 19:42 R 10377
zwiń rozwiń Saronno 19:54 19:54  
zwiń rozwiń Rescaldina 19:58 20:00  
zwiń rozwiń Castellanza 20:04 20:05  
zwiń rozwiń Busto Arsizio Nord 20:07 20:07  
zwiń rozwiń Ferno-Lonate Pozzolo 20:12 20:12  
zwiń rozwiń Malpensa Aeroporto 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Malpensa Aeroporto T2 20:22    

Dalsze informacje:

  • wagon bezpośredni
  • miejsce postoju wózków inwalidzkich
  • miejsce postoju wózków inwalidzkich (Milano Bovisa --> Malpensa Aeroporto T2)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się