Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kraków Główny   18:55 TLK37170
zwiń rozwiń Krzeszowice 19:42 19:49  
zwiń rozwiń Trzebinia 20:08 20:10  
zwiń rozwiń Jaworzno Szczakowa 20:34 20:35  
zwiń rozwiń Mysłowice 20:48 20:49  
zwiń rozwiń Katowice 21:02 21:19  
zwiń rozwiń Zabrze 21:35 21:36  
zwiń rozwiń Gliwice 21:44 21:46  
zwiń rozwiń Kędzierzyn-Koźle 22:11 22:12  
zwiń rozwiń Zdzieszowice 22:27 22:28  
zwiń rozwiń Opole Główne 23:04 23:06  
zwiń rozwiń Brzeg 23:31 23:32  
zwiń rozwiń Oława 23:42 23:43  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 00:01 00:06  
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 00:11 00:12  
zwiń rozwiń Wrocław Nadodrze 00:16 00:17  
zwiń rozwiń Oleśnica Rataje 00:39 00:40  
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski 01:29 01:31  
zwiń rozwiń Jarocin 02:02 02:03  
zwiń rozwiń Poznań Główny 02:47 03:18 TLK18170
zwiń rozwiń Szamotuły 03:46 03:47  
zwiń rozwiń Wronki 03:59 04:00  
zwiń rozwiń Krzyż 04:21 04:31  
zwiń rozwiń Dobiegniew 04:47 04:48  
zwiń rozwiń Choszczno 05:11 05:13  
zwiń rozwiń Stargard 05:38 05:39  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 06:00 06:01  
zwiń rozwiń Szczecin Główny 06:16 06:42  
zwiń rozwiń Goleniów 07:14 07:15  
zwiń rozwiń Wysoka Kamieńska 07:36 07:37  
zwiń rozwiń Międzyzdroje 07:59 08:00  
zwiń rozwiń Świnoujście 08:14    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz przesyłek konduktorskich (Kraków Główny --> Szczecin Główny)
  • tylko 2 kl.
  • wagon z miejscami do leżenia
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar (Kraków Główny --> Poznań Główny)
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon sypialny

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się