Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   04:21 KM 19853 R2
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 04:24 04:25  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 04:26 04:28  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 04:30 04:31  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 04:33 04:33  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 04:35 04:37  
zwiń rozwiń Warszawa Rembertów 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Warszawa Wesoła 04:48 04:48  
zwiń rozwiń Warszawa Wola Grzybowska 04:50 04:51  
zwiń rozwiń Sulejówek 04:53 04:53  
zwiń rozwiń Sulejówek Miłosna 04:55 04:56  
zwiń rozwiń Halinów 04:59 04:59  
zwiń rozwiń Cisie 05:02 05:02  
zwiń rozwiń Dębe Wielkie 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Nowe Dębe Wielkie 05:06 05:07  
zwiń rozwiń Wrzosów 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki 05:13 05:14  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki Anielina 05:16 05:17  
zwiń rozwiń Barcząca 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Mienia 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Cegłów 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Mrozy 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Grodziszcze Mazowieckie 05:34 05:34  
zwiń rozwiń Sosnowe 05:38 05:38  
zwiń rozwiń Koszewnica 05:41 05:41  
zwiń rozwiń Kotuń 05:45 05:45  
zwiń rozwiń Sabinka 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Siedlce Zachodnie 05:54 05:55  
zwiń rozwiń Siedlce 05:58    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się