Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   05:10 KD 69261
zwiń rozwiń Wrocław Grabiszyn 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Wrocław Zachodni 05:18 05:18  
zwiń rozwiń Smolec 05:22 05:23  
zwiń rozwiń Sadowice Wrocławskie 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Kąty Wrocławskie 05:30 05:31  
zwiń rozwiń Mietków 05:36 05:37  
zwiń rozwiń Imbramowice 05:41 05:42  
zwiń rozwiń Żarów 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Jaworzyna Śląska 05:51 05:53  
zwiń rozwiń Świebodzice 06:00 06:01  
zwiń rozwiń Wałbrzych Szczawienko 06:11 06:11  
zwiń rozwiń Wałbrzych Miasto 06:15 06:18  
zwiń rozwiń Wałbrzych Fabryczny 06:24 06:25  
zwiń rozwiń Wałbrzych Główny 06:30 06:32  
zwiń rozwiń Boguszów-Gorce Wschód 06:37 06:38  
zwiń rozwiń Boguszów-Gorce 06:40 06:40  
zwiń rozwiń Boguszów-Gorce Zachód 06:43 06:44  
zwiń rozwiń Witków Śląski 06:48 06:48  
zwiń rozwiń Sędzisław 06:53 06:53  
zwiń rozwiń Marciszów 06:58 06:59  
zwiń rozwiń Ciechanowice 07:01 07:02  
zwiń rozwiń Janowice Wielkie 07:07 07:07  
zwiń rozwiń Trzcińsko 07:11 07:12  
zwiń rozwiń Wojanów 07:16 07:16  
zwiń rozwiń Jelenia Góra 07:22 07:24  
zwiń rozwiń Jelenia Góra Zachodnia 07:29 07:30  
zwiń rozwiń Jelenia Góra Cieplice 07:35 07:35  
zwiń rozwiń Jelenia Góra Orle 07:38 07:39  
zwiń rozwiń Jelenia Góra Sobieszów 07:41 07:41  
zwiń rozwiń Piechowice Dolne 07:45 07:45  
zwiń rozwiń Piechowice 07:48 07:48  
zwiń rozwiń Górzyniec 07:53 07:54  
zwiń rozwiń Szklarska Poręba Dolna 08:01 08:01  
zwiń rozwiń Szklarska Poręba Średnia 08:06 08:06  
zwiń rozwiń Szklarska Poręba Górna 08:10    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • klimatyzacja
  • Koleje Dolnośląskie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się