Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

PKP Intercity i „Lato z Radiem” - muzyczna pocztówka z wakacji

27.07.2017

Chcesz spędzić weekend pełen muzycznych wrażeń? Wybierz się 29 lipca br. do Katowic na koncert „Lata z Radiem” i odwiedź rodzinną strefę PKP Intercity! W specjalnie przygotowanej przestrzeni na uczestników wydarzenia będzie czekać moc kolejowych wrażeń, w tym pamiątkowe zdjęcia z muzycznym motywem.

Koncertowe emocje z koleją w tle
Partnerem tegorocznej, 46. edycji, trasy koncertowej „Lata z Radiem” jest PKP Intercity. Z tej okazji w najbliższą sobotę w Katowicach, przewoźnik przygotował strefę pełną atrakcji. Rodziny z dziećmi będą mogły wziąć udział w proekologicznych warsztatach tworzenia instrumentów muzycznych z łatwo dostępnych materiałów recyklingowych. Dla miłośników podróżowania zaplanowano specjalny quiz wiedzy o PKP Intercity, który przybliży informacje o ofercie przewoźnika. Dodatkowo, każdy będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie z muzycznym motywem.

Na najmłodszych czeka także moc wrażeń: balonowe zoo, malowanie twarzy czy tworzenie koralikowych bransoletek. Odwiedzający strefę PKP Intercity będą mogli skosztować polskich jabłek, a także otrzymają specjalne upominki.

Pendolino czy FLIRT3?
Osoby, które planują wyjazd na koncert „Lata z Radiem” mogą wybrać podróż m.in. na pokładach nowoczesnych pociągów Pendolino czy FLIRT3. Składy Express InterCity Premium kursują do Katowic z Gdańska, Warszawy czy Bielska-Białej. Natomiast podróżując z Trójmiasta, Szczecina czy Łodzi można skorzystać z przejazdu składami FLIRT3. Wszystkie informacje na temat rozkładu jazdy PKP Intercity czy o ofertach przewoźnika można znaleźć na stronie intercity.pl, na dworcach oraz pod numerem Infolinii 19 757 lub 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto, usługę świadczy PKP Intercity S.A.).

Wakacyjne „Lato z Radiem”
W tym roku Program I Polskiego Radia już po raz 46. wyruszył w trasę koncertową „Lata z Radiem” pod hasłem „Jedynka. #Twój Radioprzyjaciel”. W trakcie tegorocznej edycji zaplanowano 20 koncertów z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W najbliższą sobotę w Katowicach wystąpią m.in. Zakopower czy Małgorzata Ostrowska. Trasie „Lata z Radiem” na południu Polski będzie towarzyszyło PKP Intercity, uatrakcyjniając imprezę specjalnymi, rodzinnymi strefami - 29 lipca w Katowicach oraz 19 sierpnia w Rabce Zdroju.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ